Serdecznie zapraszamy do kibicowania w piątek 22 maja o godz. 18:00 na orlik w Rakoniewicach gdzie rozegrany zostanie NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA RAKONIEWIC.
Jednocześnie informujemy, że lista drużyn jest już zamknięta.
Menu dostępności